KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894155

nr 1289 4155

Akvarell

Carl Lindqvist, 1899, Stockholm, 35x60 cm. Signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:48:55

18/11 18:02:53 1      Vinnande bud