KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073074

nr 1307 3074

Beth Zeeh

(1911-2004), Sverige

Akvarell, Beth Zeeh (1911-2004), Sverige. Landskap, 53x73 cm. Signerad

Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:08:15

Beth Zeeh

Läs mer om Beth Zeeh