KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13407316

nr 1340 7316

Akvarell

Bert Gustafsson. Signerad, daterad -64, akvarell, 25x34 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:16:16

10/8 18:17:41 1      Vinnande bud