KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095146

nr 1309 5146

Bengt Riton

(1945-1994), Sverige

Akvarell, Bengt Riton (1945-1994), Sverige. Fiskskålen. Motivet: 38x27. Signerad

Bengt Riton, svensk bildkonstnär född 1945, död 1994.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:19:17

23/2 19:18:35 1      300 kr
24/2 18:16:26 2      Vinnande bud

Bengt Riton

Läs mer om Bengt Riton