KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13185050

nr 1318 5050

Bengt Bosshammar

(1922-2012), Sverige

Akvarell, Bengt Bosshammar (1922-2012), Sverige. Signerad -73, Strandgräs Öland, Motivet. 14x20 cm

Bengt Bosshammar, svensk bildkonstnär född 1922, död 2012 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:36:04

3/4 01:02:25 1      Vinnande bud

Bengt Bosshammar

Läs mer om Bengt Bosshammar