KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13371124

nr 1337 1124

Akvarell

Beatrice Austen, 1800-tal, Signerad, Bucks hall Cowdray. 26x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:14:10