KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983104

nr 1298 3104

Alfred Wetterström

(1863-1934), Sverige

Akvarell, Alfred Wetterström (1863-1934), Skärgårdsmotiv. Signerad, daterad 1919, ca 27x49 cm

Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:25:46

Alfred Wetterström

Läs mer om Alfred Wetterström