KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983104

nr 1298 3104

Alfred Wetterström

(1863-1934)

Akvarell, Alfred Wetterström (1863-1934), Skärgårdsmotiv. Signerad, daterad 1919, ca 27x49 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:25:46