KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894118

nr 1289 4118

Akvarell

Alastair Paterson, Segelbåtar, Signerad. Motivet: 13,5x17,5

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:57:53

18/11 15:44:14 1      300 kr
18/11 18:52:53 2      Vinnande bud