KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12701293

nr 1270 1293

Akvarell

A Hjortzberg. Signerad, daterad 1880, Bro vid Dammtorpssjön, Nacka. Motivet: 18x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:14:51