KONST / Oljemålningar / Akryl 12691204

nr 1269 1204

Akryl

Oidentifierad konstnär. Gitarr. Signerad, daterad -10, ca 120x40 cm, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:20:24

18/8 20:32:14 1      Vinnande bud