KONST / Oljemålningar / Akryl 13095283

nr 1309 5283

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Akryl, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. Strandkant med vass. Signerad, daterad -97. Akryl på papper, 35x49 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:50:18

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth