KONST / Oljemålningar / Akryl 12702236

nr 1270 2236

Akryl

2 st. Alfred Wysocki. Gatumotiv. Signerad, daterad -85. Akryl på duk, 46x32 + 73x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:04:01