ÖVRIGT / Militaria / Värja 7609497

VÄRJA

nr 760 9497

1800-tal, längd: 88, Klinga med etsad dekor, med balja, slitage, skador, delar saknas

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 28 maj 2012

Liknande föremål: balja militaria värja

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook