KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 7569142

Tuschlavering (F)

nr 756 9142

Peter Dahl (f. 1934), "Mellanrummet", signerad, 1975, 40, 5x32

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:56:26

30/4 14:22:41 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)