KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 7569142

TUSCHLAVERING (F)

nr 756 9142

Peter Dahl (f. 1934), "Mellanrummet", signerad, 1975, 40, 5x32

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:56:26

30/4 14:22:41 1      högst eller lika just nu*

Peter Dahl

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk bildkonstnär.

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook