SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tumlare 7551078

Tumlare

nr 755 1078

Silver, 1700-tal, Otydliga stämplar, diameter: 6, 5, höjd: 3, 5, ca 35g

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 april 2012
kl 18:18:19

14/4 12:35:45 1      Vinnande bud
23/4 17:51:32 2      1.600 kr

  • Tema
Silver