KONST / Etsningar, Kopparstick / Träsnitt 6561541

TRÄSNITT (F)

nr 656 1541

Osignerad, Enligt uppgift Carl Palme, Bergslandskap, 30x27

Utrop:

100 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 september 2010
kl 18:39:46

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook