KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6561541

TRÄSNITT (F)

nr 656 1541

Osignerad, Enligt uppgift Carl Palme, Bergslandskap, 30x27

Utrop:

100 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 september 2010
kl 18:39:46

Liknande föremål: bergslandskap etsningar grafik linoleumsnitt träsnitt

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev