MÖBLER / Bord / Sybord 7596588

SYBORD

nr 759 6588

längd: 57, djup: 36, höjd: 74, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 maj 2012
kl 17:44:08

21/5 12:57:32 1      högst eller lika just nu*

Liknande föremål: sybord bord

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook