MÖBLER / Bord / Sybord 7596588

Sybord

nr 759 6588

längd: 57, djup: 36, höjd: 74, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 maj 2012
kl 17:44:08

21/5 12:57:32 1      Vinnande bud