MÖBLER / Bord / Sybord 7596588

Sybord

nr 759 6588

längd: 57, djup: 36, höjd: 74, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 maj 2012
kl 17:44:08

21/5 12:57:32 1      Vinnande bud

Liknande föremål: bord lampbord sybord

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev