MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7753240

nr 775 3240

Stolar

Ett par, Allmoge

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

550 kr

måndag 3 september 2012
kl 17:15:13