MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7753240

STOLAR

nr 775 3240

Ett par, Allmoge, slitage, skador

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 3 september 2012
kl 17:15:13

Liknande föremål: stolar ett par allmoge stolar fåtöljer

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev