MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7753240

STOLAR

nr 775 3240

Ett par, Allmoge, slitage, skador

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 3 september 2012
kl 17:15:13

Liknande föremål: stolar ett par allmoge stolar fåtöljer

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook