KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7641446

Skulptur

nr 764 1446

Dalmatin, höjd: 72, slitage, skador

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

750 kr

måndag 11 juni 2012
kl 19:34:21

Liknande föremål: dalmatin konsthantverk skulptur

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev