KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7641446

Skulptur

nr 764 1446

Dalmatin, höjd: 72, slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

750 kr

måndag 11 juni 2012
kl 19:34:21