MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp/sideboard 7563393

SKÅP/SIDEBOARD

nr 756 3393

Barock-stil, längd: 116, djup: 55, höjd: 80 (nyckel finns i inlämn), slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:15:48

28/4 14:40:45 1      750 kr
29/4 04:38:50 2      högst eller lika just nu*

Liknande föremål: skåp sideboard barock-stil nyckel finns i inlämn skåp hyllor

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook