MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp/sideboard 7563393

Skåp/sideboard

nr 756 3393

barockstil, längd: 116, djup: 55, höjd: 80 (nyckel finns i inlämn)

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:15:48

28/4 14:40:45 1      750 kr
29/4 04:38:50 2      Vinnande bud