MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp/sideboard 7563393

Skåp/sideboard

nr 756 3393

barockstil, längd: 116, djup: 55, höjd: 80 (nyckel finns i inlämn), slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:15:48

28/4 14:40:45 1      750 kr
29/4 04:38:50 2      Vinnande bud

Liknande föremål: barock barock-stil barockstil nyckel finns i inlämn sideboard skåp

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev