ÖVRIGT / Militaria / Sjöofficerssabel 7607033

SJÖOFFICERSSABEL

nr 760 7033

1800-tal. , längd: 92, Med balja, slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

2.700 kr

måndag 28 maj 2012

Liknande föremål: sjöofficerssabel 1800-tal med balja militaria

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook