ÖVRIGT / Militaria / Sjöofficerssabel 7607033

SJÖOFFICERSSABEL

nr 760 7033

1800-tal. , längd: 92, Med balja, slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

2.700 kr

måndag 28 maj 2012

Liknande föremål: balja militaria sjöofficerssabel

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev