ÖVRIGT / Mattor / Rya 7657019

Rya

nr 765 7019

Daterad 1822, 154x204, ställvis slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 juni 2012
kl 18:39:48

18/6 14:05:04 1      Vinnande bud