ÖVRIGT / Mattor / Rya 7657019

Rya

nr 765 7019

Daterad 1822, 154x204, ställvis slitage

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 juni 2012
kl 18:39:48

18/6 14:05:04 1      Vinnande bud

Liknande föremål: mattor rya

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev