KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7652381

nr 765 2381

monogramsignerad ES, flickporträtt, 1800-/1900-tal, 32x27

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 juni 2012
kl 19:48:52

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev