KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7652381

nr 765 2381

monogramsignerad ES, flickporträtt, 1800-/1900-tal, 32x27

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 juni 2012
kl 19:48:52