KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7769029

OLJEMÅLNING

nr 776 9029

1700-tal, Religiöst motiv, oval, 32 x 23, slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 september 2012
kl 19:04:53

9/9 15:26:58 1      Vinnande bud

Liknande föremål: oljemålning olja religiöst motiv oval oljemålningar

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev