KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7769029

nr 776 9029

1700-tal, Religiöst motiv, oval, 32 x 23, slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 september 2012
kl 19:04:53

9/9 15:26:58 1      Vinnande bud