KONST / Litografier / Litografi 7652188

LITOGRAFI

nr 765 2188

signerad, 132/200, "underhuggarna", 40x25

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

måndag 18 juni 2012
kl 18:04:25

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev