KONST / Litografier / Litografi 7335229

LITOGRAFI (F)

nr 733 5229

Eva Holmér Edling (f. 1942), "vid Morga hage", 66/100, signerad, motivets mått: 46x50

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 januari 2012
kl 17:17:26

Eva Holmér Edling

Eva Holmér Edling, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare, född i Stockholm 1942.

Läs mer om Eva Holmér Edling
Liknande föremål: eva holmér edling grafik litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev