KONST / Litografier / Litografi 7335229

Litografi (F)

nr 733 5229

Eva Holmér Edling (f. 1942), "vid Morga hage", 66/100, signerad, motivets mått: 46x50

Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare, född i Stockholm 1942.

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 januari 2012
kl 17:17:26

Eva Holmér Edling

Läs mer om Eva Holmér Edling