KONST / Litografier / Litografi 7335229

LITOGRAFI (F)

nr 733 5229

Eva Holmér Edling (f. 1942), "vid Morga hage", 66/100, signerad, motivets mått: 46x50

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 januari 2012
kl 17:17:26

Eva Holmér Edling

Eva Holmér Edling, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare, född i Stockholm 1942.

Läs mer om Eva Holmér Edling

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook