KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 7585227

KRITA

nr 758 5227

Erik Jerken (1898-1947), studie, signerad, bladets mått: 56x42

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:51:01

Erik Jerken

Erik Jerken, född 1898 i Stockholm, död 1947, svensk bildkonstnär.

Läs mer om Erik Jerken
Liknande föremål: krita erik jerken studie

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook