GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kakelplattor 7574330

KAKELPLATTOR

nr 757 4330

6 st, Efter Salvador Dalí, signerade i godset, 20x20, 1 med mindre nagg

Utrop:

3.500 kr

Startbud:

2.800 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 7 maj 2012
kl 19:32:17

7/5 16:40:28 1      Vinnande bud

Salvador Dalí

Salvador Dalí, spansk bildkonstnär, född 1904, död 1989.

Läs mer om Salvador Dalí
Liknande föremål: dali dalí europa kakel kakelplattor keramik salvador dali salvador dalí spanien spansk spanska sydeuropa

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook