GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kakelplattor 7574330

Kakelplattor

nr 757 4330

6 st, Efter Salvador Dalí, signerade i godset, 20x20, 1 med mindre nagg

Utrop:

3.500 kr

Startbud:

2.800 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 7 maj 2012
kl 19:32:17

7/5 16:40:28 1      Vinnande bud

Salvador Dalí

Salvador Dalí, spansk bildkonstnär, född 1904, död 1989.

Läs mer om Salvador Dalí
Liknande föremål: dali dalí europa kakel kakelplattor keramik salvador dali salvador dalí spanien spansk spanska sydeuropa

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev