KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Graffiti 7659303

GRAFFITI (F)

nr 765 9303

Signerad, på duk, cirka 210x730

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 juni 2012
kl 17:25:44

Liknande föremål: graffiti på duk

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev