KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Graffiti 7659303

Graffiti (F)

nr 765 9303

Signerad, på duk, cirka 210x730

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 juni 2012
kl 17:25:44