ÖVRIGT / Mattor / Gashgai 7627014

Gashgai

nr 762 7014

Tidigt 1900-tal, 280x180, ställvis slitage

Utrop:

8.000 kr

Startbud:

6.000 kr

Såld:

8.400 kr

måndag 28 maj 2012
kl 17:16:57

  • Tema
  • 28 maj

Tema
Orientaliska Mattor

Tema med dekorativa och orientaliska mattor

Läs mer om Orientaliska Mattor