KONST / Litografier / Färglitografier 7721204

Färglitografier

nr 772 1204

2 st. Michel Jankowitz, signerade -72 + -74, motivets mått: 41x27

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:48:16