KONST / Litografier / Färglitografier 7721204

FÄRGLITOGRAFIER

nr 772 1204

2 st. Michel Jankowitz, signerade -72 + -74, motivets mått: 41x27

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:48:16

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev