KONST / Litografier / Färglitografi 7437090

FÄRGLITOGRAFI (F)

nr 743 7090

Peter Dahl (f. 1934), signerad, p. t, motivets mått: 59x42

Utrop:

2.500 kr

Startbud:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 27 februari 2012
kl 17:23:01

26/2 23:39:08 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 feb

Tema

Peter Dahl

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk bildkonstnär.

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad peter dahl svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook