KONST / Litografier / Färglitografi 7437090

FÄRGLITOGRAFI (F)

nr 743 7090

Peter Dahl (f. 1934), signerad, p. t, motivets mått: 59x42

Utrop:

2.500 kr

Startbud:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 27 februari 2012
kl 17:23:01

26/2 23:39:08 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 feb

Tema

Peter Dahl

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk bildkonstnär.

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev