ÖVRIGT / Mattor / Fachralo 4103008

Fachralo

nr 410 3008

Kazak, Daterad 1923 , 167x291, jämnt ställvis hårt slitage, even partly heavy wear

Utrop:

20.000 kr

Såld:

16.500 kr

måndag 8 maj 2006