ÖVRIGT / Mattor / Fachralo 4103008

Fachralo

nr 410 3008

Kazak, Daterad 1923 , 167x291, jämnt ställvis hårt slitage, even partly heavy wear

Utrop:

20.000 kr

Startbud:

15.000 kr

Såld:

16.500 kr

måndag 8 maj 2006

  • Tema
  • 8 maj

Tema
Orientaliska mattor 3

Har du en eller flera äldre el

Läs mer om Orientaliska mattor 3
Liknande föremål: fachralo kazak mattor

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev