ÖVRIGT / Mattor / Fachralo 4103008

FACHRALO

nr 410 3008

Kazak, Daterad 1923 , 167x291, jämnt ställvis hårt slitage, even partly heavy wear

Utrop:

20.000 kr

Startbud:

15.000 kr

Såld:

16.500 kr

måndag 8 maj 2006

  • Tema
  • 8 maj

Tema
Orientaliska mattor 3

Har du en eller flera äldre el

Läs mer om Orientaliska mattor 3
Liknande föremål: fachralo kazak mattor

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook