bakg

  MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtöljer 7383244



*
Emmafåtöljer

nr 738 3244


Ett par, Sent 1800-tal


Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

1.300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 januari 2012
kl 18:05:41


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
29/1 21:17:31 1      1.200 kr
30/1 09:55:34 2      900 kr
30/1 09:57:42 2      1.000 kr
30/1 18:00:41 3      1.200 kr
30/1 18:01:06 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: emmafåtölj emmafåtöljer emmastol emmastolar karmstol karmstolar sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
  • 9409 Bankett
    Empirestil, omkring sekelskiftet 1900. Längd: 42
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    30 april kl 19:41
  • 9386 Barstol
    "Snaps", Johanson design. Höjd: 78 cm
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    30 april kl 18:55
  • 9405 Bergère
    med rottingrygg
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    30 april kl 19:37
  • 9406 Bergère
    Rokokostil
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    30 april kl 19:37
  • 9395 Bergèrer
    ett par, Louis XV-stil
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    30 april kl 19:21
  • 9128 Fåtölj
    + fotpall, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Lam..//
    Just nu: 4.800 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    30 april kl 18:18




Ladda ner broschyr