KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7585366

AKVARELL (F)

nr 758 5366

osignerad, lanskap med slott, motivets mått: 26x35

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:18:52

14/5 18:11:57 1      100 kr
14/5 18:13:52 2      Vinnande bud

Liknande föremål: akvarell akvareller lanskap med slott vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook