KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7585366

AKVARELL (F)

nr 758 5366

osignerad, lanskap med slott, motivets mått: 26x35

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:18:52

14/5 18:11:57 1      100 kr
14/5 18:13:52 2      Vinnande bud

Liknande föremål: akvarell akvareller lanskap med slott vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev