MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9792412

Skrivbyrå

nr 979 2412

med spegel, längd: 110 cm, djup: 53 cm, höjd: 102, 1800-tal, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 21:44:32)
Uppdatera
Visning

fredag 4/9, lördag 5/9, söndag 6/9 och måndag 7/9, klockan 11 - 16

Auktionen
avslutas:

måndag 7 september kl 19:08:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud