KONST / Litografier / Litografisk affisch 9704163

Litografisk affisch

nr 970 4163

Peter Dahl (f. 1934), Signerad, bladets mått: 62x45

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk bildkonstnär.

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Just nu: 600 kr (per 02:21:27)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7, klockan 11 - 16

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 18:39:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)
Liknande föremål: litografier litografisk affisch peter dahl svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige

Vad r den vrd?