bakg

  MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614046



*
Hallbyrå

nr 961 4046


1950-tal, Teak, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm


Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 08:24:47)
Uppdatera
Visning

fredag 8/5, lördag 9/5, söndag 10/5 och måndag 11/5, klockan 11 - 16

Auktionen
avslutas:

måndag 11 maj kl 19:27:45


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 22% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud

  • Tema
  • 11 maj

Tema
50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä

Vad r den vrd?