bakg

  KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affischer 9614007



*
Affischer

nr 961 4007


2 st, "Wolseley", 50-tal, ramade, 62 x 85


Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Just nu: 600 kr (per 10:47:42)
Uppdatera
Visning

fredag 8/5, lördag 9/5, söndag 10/5 och måndag 11/5, klockan 11 - 16

Auktionen
avslutas:

måndag 11 maj kl 19:32:26


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 22% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud

  • Tema
  • 11 maj

Tema
50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg
Liknande föremål: affischer konst

Vad r den vrd?