MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 9581093

Taburett

nr 958 1093

Sengustaviansk, signerad ES (Ephraim Ståhl (1767-1820), längd: 44 cm, slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Startbud:

2.600 kr

Just nu: 2.400 kr (per 21:25:29)
Uppdatera
Visning

fredag 24/4, lördag 25/4, söndag 26/4 och måndag 27/4, klockan 11 - 16

Auktionen
avslutas:

måndag 27 april kl 18:15:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Liknande föremål: bankett banketter ephraim ståhl karmstol karmstolar kullerstol sengustaviansk stol stolar taburett taburetter

Vad r den vrd?