KONST / Litografier / Färglitografi 9533170

Färglitografi

nr 953 3170

Reutersvärd, 39/90, signerad, motivet: 86x60

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 05:17:11)
Uppdatera
Visning

lördag (Påskafton) 4/4, söndag (Påskdagen) 5/4 och måndag (Annandag påsk) 6/4, klockan 11 - 16 (ingen visning på långfredag 3/4)

Auktionen
avslutas:

måndag 6 april kl 19:30:33

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad reutersvärd

Vad r den vrd?