MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 9513429

Snedklaffsekretär

nr 951 3429

1800-tal, längd: 101 cm, djup: 43 cm, höjd: 105 cm, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 06:14:21)
Uppdatera
Visning

fredag 27/3, lördag 28/3, söndag 29/3 och måndag 30/3, klockan 11 - 16

Auktionen
avslutas:

måndag 30 mars kl 18:28:46

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Liknande föremål: byrå byråar skrivbyrå snedklaffsekretär snedklaffssekretär

Vad r den vrd?