KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9467090

Färgetsning (F)

nr 946 7090

Oidentifierad konstnär, signerad, Blomma, EA-upplaga (konstnärens exemplar), motivet: 16 x 6

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 100 kr (per 04:32:31)
Uppdatera
Visning

fredag 27/2, lördag 28/2, söndag 1/3 och måndag 2/3, klockan 11 - 16

Auktionen
avslutas:

måndag 2 mars kl 20:40:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
26/2 22:54:23 1      ledande budet*

Liknande föremål: blomma ea-upplaga etsningar färgetsning grafik konstnärens exemplar

Vad r den vrd?