MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9399402

Karmstolar

nr 939 9402

1 par + taburett, Karl Johan-stil, slitage, skador

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 17:12:33)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 18:32:17 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Karl Johanstil/Empir
Liknande föremål: bankett banketter empire karl johan-stil karmstol karmstolar kullerstol stol stolar taburett taburetter

Vad r den vrd?