MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 9343405

Skänk

nr 934 3405

ek, längd: 136 d 50, höjd: 97, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 13:06:46)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 12 januari kl 20:17:48 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Liknande föremål: buffé byrå byråar skänk tv-bänk

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev