MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 9339420

Snedklaffsekretär

nr 933 9420

1800-tal, längd: 100, djup: 40, höjd: 97, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

500 kr

söndag 21 december 2014
kl 18:14:52

Liknande föremål: byrå byråar skrivbyrå snedklaffsekretär snedklaffssekretär

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev