KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9333336

Gravyr

nr 933 3336

1700-tal, motivet: 21x26

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 100 kr (per 06:55:06)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
söndag 21 december kl 18:24:03 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
20/12 01:09:28 1      ledande budet*

Liknande föremål: etsningar grafik gravyr

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev