ÖVRIGT / Leksaker / Barbiedockor 9257201

BARBIEDOCKOR

nr 925 7201

3 st. Mattel, Midge 1958, Ken 1960, Skipper 1963, i originalkartonger, slitage

Utrop:

800 kr

Startbud:

500 kr

Just nu: 500 kr (per 11:27:43)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 17 november kl 18:24:32 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
24/10 19:46:23 1      ledande budet*

  • Tema
  • 17 nov

Tema
50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal
Liknande föremål: barbie barbiedocka barbiedockor docka dockor i originalkartonger leksak leksaker mattel

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook