ÖVRIGT / Leksaker / Barbiedockor 9257201

BARBIEDOCKOR

nr 925 7201

3 st. Mattel, Midge 1958, Ken 1960, Skipper 1963, i originalkartonger, slitage

Utrop:

800 kr

Startbud:

500 kr

Just nu: 600 kr (per 22:22:14)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 17 november kl 18:24:32 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
24/10 19:46:23 1      500 kr
25/10 21:34:46 2      ledande budet*

  • Tema
  • 17 nov

Tema
50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal
Liknande föremål: barbie barbiedocka barbiedockor docka dockor i originalkartonger leksak leksaker mattel

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev