MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9255051

SERVERINGSVAGN

nr 925 5051

1960-tal, fällbar, längd: 66, djup: 42, höjd: 70

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.000 kr

Just nu: 900 kr (per 08:41:37)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 17 november kl 18:22:52 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Tema
  • 17 nov

Tema
50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.

Läs mer om 50/60-tal
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn fällbar serveringsvagn tevagn

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook