MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pianopall 9166106

PIANOPALL

nr 916 6106

1800-tal, slitage

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 22:18:59)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 6 oktober kl 18:56:32 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Liknande föremål: pianopall slitage stolar

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook